Telefon Numarası Olmadan Mail Adresi Almak

Herkese Merhaba,

Bu konumuzda telefon numarasi istemeyen mail adreslerine göz atacağız,elbette fazla vardır fakat ben kendi bildikilerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Gmail Bazen Telefon numarası isteyebiliyor,bazende istemiyor o yüzden buna gerek yok.

Öncelikle Yandex Mail Hemen Tıklayarak Kayıt Olabilirsiniz. ( Bu mail servisine kayıt olurken en altta bulunan telefonum yok yazısına tıklamanız yeterli olacaktır , sizden güvenlik sorusu isteyecektir o güvenlik sorusuna unutmayacağız birşey yazmanın bu durumda önemli , zira yazdığınız şeyi unutursanız ilerleyen zamanlarda problem yaşayabilirsiniz.)

Diğer Servis olan Mynet‘den bahsetmek istiyorum tabi mynet yakın zamanda tamamen ücretli sisteme geçecektir,fakat şuanda bu mail servisinede telefon numaramızı vermeden kayıt olmamız mümkün. Buraya Tıklayarak Kayıt Olabilirsiniz.

Diğer bir servis olanda Yahoo’dan bahsedelim biraz, evet  yahoo’da telefona ihtiyaç duymayan mail servislerinden birisi,hatta yazmak istesenizde kayıt esnasında yazamıyorsunuz ve buda hızlı mail açmanıza olanak sağlıyor. Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son Olarakda Ben Kayıt Olmadan Sadece Geçiçi Mail Adresi İstiyorum Diyenlere Özel Mohmal ve Tempmail‘i tavsiye ediyorum çünkü kayıt dahi olmadan size e-posta adresi veriyor ve o e-posta adresi ile istediğiniz yere kayıt olabiliyor aynı zamanda gelen e-postayıda görebiliyorsunuz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir