En İyi Ücretsiz Android Vpn Uygulamaları

Bugün Android Telefonlardaki en iyi Vpn uygulamalarını size tanıtacağım.

 

VPN İnf

1.Sırada Yer Alan VPN Inf olacak çok güzel vpn olmasının yanı sıra sınırsız bir vpn’dir. Üyelik ve ücret istemeyen Vpn arıyorsanız tam size göre,tabiki vpn açılışta ve kapanışta reklam olması size üzmeyecekse kullanılır bir vpn’dir reklamsız olsun derseniz tabiki premium seçeneklerden faydalanmanız gerekecek buda ücrete tabi olabilir fakat reklamlar pek rahatsız edici şekilde olmadığınıda belirtmek isterim.

Bazıları için ülke sorun olabiliyor o yüzden indirmeden önce altta resim ekleyeceğim ücretsiz şekilde yararlanabileceğiniz ülkeler.

 

Psiphon Pro

2. Olarak’da Psiphon Pro bu uygulamada ücretsiz ve sınırsız bir uygulama fakat bu uygulamada rahatsız edici reklamlan bulunmuyor,fakat tabiki 2. sırada olmasının bir nedeni var vpn ilk açılışta chrome’ye yönlendirip kendi sitesine yönlendiriyor tek kötü yanı bu tabiki sınırsız ve ücretsiz olmasının bir nedeni var diye düşünecek olursak bu durumlar normal fakat vpn güzel ve kullanışlı bir vpn’dir.

Touch VPN

Son Olarak İse Tounch VPN Bu Vpn’de diğer vpn ler gibi ücretsiz ve sınırsız’dır bu uygulamanın iyi yanı ise bize lokasyon olarak çok seçenek sunması Diğer VPN’lerde Türkiye Seçeneği olmamasına rağmen bunda olması güzel bir ayrıcalık olması güzel birşey ve bazılarının işine yarayabilir.

 

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir